Paralelinės lenktynės

Pararelinės lenktynės yra populiarios įvairių progų (įmonių renginių, gimtadienių ir įvairių didesnių žmonių susibūrimo metu), kai dalyvių skaičius yra nemažiau 10 – ies.

Kokiais automobiliais lenktyniausite? 3 identiškais BMW automobiliais, turinčiais 200 AG (2 automobliai dalyvauja lenktynėse, 1 – atsarginis). Automobiliai pilnai paruošti pagal ralio R grupės Lietuvos automobilių sporto federacijos reikalavimus: įrengti sportiniai homologuoti lankai, sportinės „Sparco“ sėdynės, šešių tvirtinimo taškų „Sparco“ diržai, sportinis vairas, tarpusavio pasikalbėjimo sistema „Peltor“, sportiniai šalmai „Peltor“. Dėl automobilyje sumontuotų apsaugos detalių nėra pavojaus susižeisti, net apvirtus automobiliui, be to, šalia jūsų sėdės patyrę instruktoriai, kurie patars, kaip valdyti automobilį.

Kaip vyksta paralelinės lenktynės? Prieš prasidedant varžyboms, kiekvienam dalyviui skiriama laiko išbandyti automobilį ir susipažinti su trasa. (Trasą sudaro du – mažasis ir didysis ratai).

Toliau – prasideda lenktynės. Prie starto linijos stoja du varžovai – atsitiktine tvarka atrinkti skirtingų komandų nariai. Abu dalyviai, vairuojantys tokius pačius automobilius, startuoja vienas šalia kito. Vienas jų suka į mažąjį trasos ratą, kitas – į didįjį, kad būtų išvengta kliūčių trasoje. Pirmasis, apvažiavęs mažąjį ratą, važiuoja į didįjį, o antrasis – atvirkščiai – į mažąjį. Abu dalyviai finišuoja vienoje trasos atkarpoje – finišo tiesiojoje.

Jų vietas už ralio automobilio vairo pakeičia kita lenktynių dalyvių pora.

Kiekvienas varžybų dalyvis susirungia su kiekvienu konkurentų komandos dalyviu.

Kaip išaiškinama komanda nugalėtoja? Komanda laimėtoja tampa daugiausiai pergalių pasiekusi komanda. Po lenktynių įteikiami apdovanojimai. Komanda nugalėtoja gauna dovanų kuponą pasivažinėjimui su ralio čempionu.

Kokias pramogas gali gauti lenktynių svečiai? Paslaugus personalas pasirūpins ne tik lenktynių dalyviais, bet ir svečiais. Kol vyksta paralelinės lenktynės arba po jų, nedalyvaujantieji lenktynėse už papildomą mokestį turės galimybę važinėtis keturračiais motociklais arba pajausti, ką jaučia greta besivaržantys lenktynių dalyviai, sėdėdami šturmano vietoje greta ralio ar žiedo čempiono.

Vykdytojai: 3 instruktoriai, 2 teisėjai, 2 mechanikai su tech. pagalbos automobiliu MB Sprinter.

Kelio danga: žvyras, sniegas, ledas, šlapias asfaltas.

Vieta: tik uždaros trasos.

Laikas: sutartinis.

Kaina: priklauso nuo dalyvių skaičiaus.
10-12 dalyvių * 190 Eur(plius PVM) dalyviui
13-15 dalyvių * 175 Eur(plius PVM)
16-20 dalyvių * 160 Eur(plius PVM)
21 ir > dalyvių * 145 Eur(plius PVM)

Dėl Skambinkite: tel. 8~698 44854 arba 8~685 86399

Rašykite: el.p.: info@euroracing.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *